אודות אומניתמכללת אומנית הוקמה על ידי נעמ”ת בשנת 1967 במטרה להכשיר צורפות וצורפים ברמה גבוהה תוך הקפדה על שילוב של טכניקות מדויקות ועיצוב מושלם, ומתן תעודה מוכרת בענף לבוגריה. מאז הקמת המכללה, מסלול לימודי הצורפות באומנית הוא הראשי והבלעדי מסוגו. תחת קורת גג אחת יש מענה להתמחויות שונות ומגוונות בתחום זה.

במשך השנים התפרסמה מכללת אומנית ברמת הלימודים הגבוהה ובאווירה מיוחדת ומעשירה, כאשר הדגש הוא על פיתוח הסגנון האישי של כל סטודנט, כושר היצירה והמיומנות המקצועית של כל תלמידיה. אומנית מעודדת את הסטודנטים להציג את עבודותיהם בתחרויות ובתערוכות בארץ ובעולם. בין בוגרי המכללה צורפים ידועי שם אשר זכו בפרסים יוקרתיים ומשתתפים תדיר בתערוכות בארץ ובעולם .

במכללת אומנית קורסים תכליתיים וממוקדים. לימודים מגוונים המותאמים לרמות שונות של ניסיון וידע: החל מלימוד היסודות למתחילים המכירים לראשונה את תחום הצורפות המרתק, ועד להשתלמויות לצורפים מנוסים המעוניינים להרחיב את הידע שלהם וללטש מיומנויות. הלימודים מתקיימים באווירה נעימה, לימודית ומקצועית, עם צוות הוראה מנוסה, השם דגש על יחס אישי ורמה גבוהה בלימודים.

<

צור קשר

מפה